18 listopada br. odbędą się VI Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe  Fleet Market.

belka_banner_jpg

Podczas tegorocznej imprezy jak zawsze nie zabraknie premier samochodowych, paneli dyskusyjnych oraz nowości flotowych. Tematem przewodnim targów będzie: „Auto w firmie – korzyści podatkowe”.

Fleet Market – to jedyne na taką skalę w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie targowe w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym. Podczas targów dostępna będzie kompletna oferta rynkowa produktów wiodących firm m.in. z sektora finansowego, paliwowego, IT i motoryzacyjnego. Dostawcy rynkowi przedstawią swoje flotowe nowości produktowe, a wiodące koncerny i importerzy zaprezentują najnowsze modele samochodów. Jednocześnie obędą się wykłady i debaty na aktualne tematy branżowe. W tym roku zaproszeni liderzy oraz eksperci branży motoryzacyjnej i flotowej skupią się na korzyściach podatkowych, ubezpieczeniach i serwisowaniu aut firmowych.

naglowek_logo_FM2014

Każdego roku koncerny motoryzacyjne wprowadzają na rynek nowe modele, jednak pod względem premier rok 2014 jest wyjątkowy, ponieważ zdecydowana większość z nich, to premiery samochodów flotowych. Na tegorocznych targach Fleet Market będzie można zobaczyć od najmniejszych nowości, jak Toyota Aygo, Toyota Yaris, Renault Twingo czy Skoda Fabia, przez te większe, jak nowy VW Passat, Ford Focus, Ford Mondeo, Lexus NX, czy Peugeot 508,  aż po te największe, które stanowią o sile wielu biznesów: Mercedes Vito, Fiat Ducato, Iveco Daily, Renault Trafic i Master.

FM_premiery

Fleet Market to również okazja do spotkania z całą branżą flotową i to nie tylko wystawcami, ale i decydentami flotowymi. W tym roku zaprezentuje się blisko 200 wystawców, w tym: importerzy i dealerzy samochodowi, koncerny paliwowe i oponiarskie, dostawcy usług i produktów flotowych, szkoły jazdy i prezentacja szkoleń z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych oraz organizacje i stowarzyszenia motoryzacyjne. Corocznie w targach bierze udział około 4000 gości, a wśród nich, m.in.: przedstawiciele kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, dyrektorzy finansowi, kierownicy transportu, osoby mające wpływ na politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach, właściciele firm,  przedstawiciele stowarzyszeń i związków branżowych, którzy mają przełożenie na ok. 2 000 000 kierowców aut firmowych w Polsce.

Podczas targów Fleet Market – organizowane są ogólnopolskie premiery samochodowe i prezentacja nowych produktów przeznaczonych dla flot samochodowych (m.in.: systemów bezpieczeństwa, kart paliwowych, ubezpieczeń, usług leasingowych i kredytowych, opon, akcesoriów i wyposażenia samochodów, rozwiązań IT optymalizujących zarządzanie flotami etc.).

Targi Fleet Market to także interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.

W trakcie trwania targów Fleet Market nastąpi także wręczenie: statuetek Fleet Leader 2014 – wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn „Fleet” osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.

VI Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe – Fleet Market 2014 odbędą się 18 listopada 2014 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

loga_jpg

Udział w targach jest bezpłatny (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: www.fleetmarket.pl)

PSM jest partnerem merytorycznym targów.