SJS Driving Academy wśród laureatów ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby.

I. Dancewicz jpg

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, który ma na celu prezentację fleet managerów, osobowości flotowych z branży moto, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

Głosowanie w plebiscycie trwało od stycznia do czerwca br. za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 131 zgłoszeń w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 170 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Osobowość Flotowa, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (z podziałem na 4 podkategorie), Elektromobilność (3 podkategorie),  Produkt/Usługa Flotowa z 21 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 33 finalistów.

Zwieńczeniem 9. edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego była gala, która odbyła się 23 czerwca br. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.

W kategorii Najlepszy Produkt, Usługa Flotowa – Szkoły Bezpiecznej Jazdy – zwycięzcą została SJS Driving Academy (Grupa SJS S.A.). Honorową statuetkę odebrał Ireneusz Dancewicz – Prezes Zarządu.

Organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika Fleet.