22 listopada br. w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się ósma edycja targów Fleet Market.

 logo_fm2016 jpg

To szczególne wydarzenie  przede wszystkim dla przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy w swojej bezpośredniej działalności wykorzystują samochód lub nabywają samochód do firmy jako benefit.

Na targach zaprezentują się bezpośredni producenci takich marek m.in. jak: Audi, Citroën, DS, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Ford, Hyundai, Iveco, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo. Obecni będą również przedstawiciele instytucji finansowych i wynajmu samochodów do firm.

 Targi Fleet Market 2016_open jpg

Wielkie międzynarodowe koncerny motoryzacyjne na miejsce premiery w Polsce wybrały właśnie targi Fleet Market.

Hyundai Motor Poland przygotował dla gości nie lada atrakcję. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć zupełnie nowy model Hyundai i30. Jak zapewnia Jochen Sengpiehl, wiceprezes ds. marketingu w Hyundai Motor Europe, i30 to flagowy samochód firmy, na którym zostanie oparty dalszy rozwój marki w Europie. Hyundai ma być postrzegany przez klientów jako marka z europejską duszą.

Dużą atrakcją będzie pierwszy raz pokazany w Polsce – Hyundaia Ioniq Electric. Ten samochód, to jedna z trzech wariacji modelu Ioniq. Podczas targów Fleet Market będzie możliwość odbycia jazd testowych tym samochodem.

Fiat długo kazał czekać na samochód, który zawojuje floty, ale wreszcie jest Fiat Tipo. Po modelu sedan, który miał swoją premierę na ubiegłorocznych targach Fleet Market, w tym roku premierowo w Polsce zostaną pokazane dwie jeszcze bardziej atrakcyjne nadwoziowo wersje: Tipo hatchback i Tipo kombi. Z pewnością to doskonałe połączenie jakości do ceny i wiele tych modeli sprzeda się na przysłowiowy REGON.

Także lider w sprzedaży do firm, czyli marka Škoda przywiezie specjalnie na targi Fleet Market swój najnowszy produkt  – Škoda Kodiaq, bo o tym samochodzie mowa, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. To pierwszy w historii marki duży SUV, a znając dotychczasowe modele tego producenta, można sobie wiele po nim obiecywać.

Jedną z największych, w przenośni i dosłownie, premier będzie produkowany w Polsce Volkswagen Crafter. To całkowicie nowa i samodzielna konstrukcja. Goście będą mogli zobaczyć ten samochód i cieszyć się tym, że jest produkowany w naszym kraju. Dodatkowo będzie możliwość odbycia jazd testowych w okolicach hali EXPO.

Także grupa PSA postanowiła przygotować dla gości Fleet Market premiery, przeznaczone głównie dla przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Marka Citroën pokaże model C3, który wyraźnie stylistyką nawiązuje do modelu Cactus, natomiast Peugeot zaprezentuje model 3008. Warto zobaczyć ten samochód chociażby ze względu na niezwykle innowacyjne wnętrze.

Dla osób, które szukają samochodów segmentu premium, będzie czekała wielka niespodzianka na stoisku Audi. W roku 2009 pojawiło się pierwsze Audi A5 Sportback. Siedem lat później debiutuje druga generacja tego modelu, którą będą Państwo mogli zobaczyć na targach Fleet Market. A5 Sportback zwraca uwagę nie tylko wyglądem, ale też praktycznością. Interesujące jest to, że jadąc z prędkością do 65 km/h samochód pracuje w trybie quasi-autonomicznym – samodzielnie zwalnia, przyspiesza i na równej drodze przejmuje sterowanie. A do tego pięknie wygląda.

Prawdziwą wisienką na targowym torcie będzie pokazany po raz pierwszy w Polsce koncepcyjny Opel Monza. To wielkie wydarzenie, ponieważ dotychczas nie było wielu okazji, aby w Polsce podziwiać samochody koncepcyjne. Pokazuje to rosnące znaczenie targów i polskiego rynku. Wszyscy zainteresowani kierunkami rozwoju motoryzacji, powinni odwiedzić stoisko firmy Opel.

To tylko wycinek motoryzacyjnych nowości, które będzie można zobaczyć podczas targów.

To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Fleet Market to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Targi Fleet Market odwiedzą: właściciele firm zainteresowani zakupem samochodu do firmy, przedstawiciele małych i średnich firm, prezesi, przedstawiciele zarządów i spółek, dyrektorzy administracyjni, finansowi, fleet managerowie, dyrektorzy ds. logistyki, prawnicy, brokerzy ubezpieczeniowi, przedstawiciele mediów ogólnopolskich i administracji państwowej.

VIII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2016 – odbędą się 22 listopada br. (wtorek) w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Więcej informacji o premierach i nowościach motoryzacyjnych na: www.fleetmarket.pl

Udział w targach jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: www.fleetmarket.pl).

Wystawcy FM2016 jpg