Navigation

Kim jesteśmy

Operatorem serwisu jest: Polskie Stowarzyszenie Motorowe, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Omulewskiej 27, NIP 6772188751, KRS 0000073804

Stowarzyszenie w pełni stosuje postanowienia Roporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).

Jakie dane zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularz kontaktowy

Dane z formularza kontaktowego w postaci Imienia, Nazwiska, e-maila trafiają bezpośrednio na nasze skrzynki pocztowe i służą tylko i wyłącznie w celu przeprocesowania korespondencji.

Analiza statystyk

Monitorujemy ruch na stronie poprzez zainstalowane narzędzie analizy tzw. Google Analitycs. Zbierane informacje są w całości przechowywane na serwerach firmy Google, oraz są anonimowe.

Monitoring służy w celu zgłębiania informacji jak wiele użytkowników pojawia się na naszej stronie oraz jak się po niej porusza.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli wysłałeś wiadomość poprzez formularz kontaktowy  w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

 

Nasze dane kontaktowe

Jeśli masz dodatkowe pytania, już chcesz zgłosić sprzeciw przetwarzaniu danych, oraz usunąć swoje dane z naszej bazy prosimy o kontakt:

Polskie Stowarzyszenie Motorowe

ul. Omulewska 27, 04-128 Warszawa

e-mail: biuro@psm.info.pl

 

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Twoje dane osobowe są chronione na mocy odpowiedniego prawa o ochronie danych osobowych.

Twoje dane przesyłane są przez zaszyfrowane protokoły przesyłania danych 256 bitowymi kluczami szyfrowania tzw. SSL, nie ma możliwości podsłuchania danych w trakcie ich przesyłania.

Są Państwo całkowicie bezpieczni.

Gdzie przechowujemy Twoje dane?

Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane, na mocy umów o powierzeniu danych osobowych podmiotom zewnętrznym w celu realizacji konkretnego zadania. Każda operacja przesyłania danych osobowych jest wykonywana zgodnie z obowiązującym prawem.