Wspólnie z Akademią Jazdy Opel Polskie Stowarzyszenie Motorowe było obecne podczas tegorocznych targów Fleet Market.

Foto 18 jpg

Na stoisku Akademii była prezentowana najnowsza edycja książki Sobiesława Zasady „Szerokiej drogi. Zostań kierowcą doskonałym”. Dla osób, które zajęły właściwą pozycję za kierownicą i poprawnie zapięły pas bezpieczeństwa, w przygotowanym symulatorze, przygotowano gadżety w postaci odstraszaczy dzikich zwierząt. Ponadto wśród odwiedzających stoisko Akademii były losowane vouchery na bezpłatne szkolenie w Akademii Jazdy Opel.

Podczas targów, które odbyły się w Global Expo w Warszawie, zaprezentowano najnowsze modele aut, jak choćby elektryczne wersje Opla Corsa-e, Peugeota e-208, DS 7 E-Tensse, DS 7 Crossback E-Tenes, Mini Cooper SE, Hyundai Ioniq Electric. Z hybrydowych premier goście mogli poznać także modele: Subaru Forester e-Boxer, Toyota Corolla Trek Kombi, Lexus RX, Hybrydowy Hyundai Kona, Hybrydowy Ioniq, Ford Kuga, Toyota C-HR i Ford Explorer. Były też premiery samochodów z tradycyjnymi silnikami spalinowymi: Renault Captur, Toyota Proace City, Ford Ranger Raptor, Kia Xceed, Land Rover Defender 110. W sumie aż 18 premier motoryzacyjnych.

Jak zawsze podczas targów Fleet Market nie zabrakło interesujących debat i paneli dyskusyjnych. Tym razem tematem przewodnim była debata: Rynek motoryzacyjny i biznesowy po wprowadzeniu samochodów elektrycznych i nowych norm emisji CO.  Ważnym tematem była także elektromobilność.